Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови

Автор: news_maker от 15-10-2015, 19:02, Переглядів: 1456

Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови

З нагоди Дня захисника України в.о. міського голови Любов Цимбалюк вручила стипендії міського голови обдарованим учням загальноосвітніх навчальних закладів міста. Урочисте вручення 40-ка стипендій відбулося в обласній філармонії ім. С.Ріхтера.

«Я дякую вам, дорогі діти, за сумлінну та натхненну працю та любов до свого міста. Нехай Пресвята Богородиця залишається заступницею для всіх вас та допомагає у нових звершеннях і перемогах, - звернулася до обдарованих дітей міста в. о. міського голови Любов Цимбалюк з побажаннями щасливого майбутнього в мирній процвітаючій Україні. Вона подякувала батькам та педагогам учнів за любов, в якій вони виховують своїх дітей – майбутнє нашої країни.

Голова ГО «Спілка небайдужих жінок» Світлана Жайворонкова та спікер міського парламенту старшокласників Леонід Мацієвський підвели підсумки акції «Маленькі волонтери - розвідникам-захисникам», у рамках якої загальноосвітніми, дошкільними та позашкільними навчальними закладами міста було зібрано 18 тис. 700 грн для потреб військових, які беруть участь в АТО.

Під час урочистостей слова вдячності звучали воїнам-захисникам України, а також учнівським та педагогічним колективам Житомира.

Переможці загальноміського конкурсу «Обдарованість року - 2015»

Номінація «Інтелект року»
Орел Ольга, учениця 10 класу загальноосвітньої школи №5, переможниця обласних етапів: олімпіади з математики, турніру юних математиків, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Коренівський Матвій, учень 9 класу загальноосвітньої школи №7, переможець обласної олімпіади з програмування, конкурсів з інформаційних технологій.
Кузнецова Яна, учениця 10 класу загальноосвітньої школи №8, переможниця Всеукраїнського етапу конкурсу юних тваринників та зоологів, обласної олімпіади з екології, обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.
Котельникова Валерія, учениця 9 класу ЗОШ №21, переможниця обласної олімпіади з математики – учасниця Всеукраїнської (м. Чернівці)
Сапронов Микола, учень 11 класу ліцею №25 імені Щорса, переможець обласних олімпіад з програмування, астрономії, математики.
Сиротюк Ірину, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи №26, переможниця обласної олімпіади з географії, турніру юних географів.
Варварик Костянтин, учень 10 класу загальноосвітньої школи №30, переможець Всеукраїнської олімпіади з географії, обласних олімпіад з української мови та літератури , польської мови та літератури.
Постіженко Анна, учениця 8 класу загальноосвітньої школи №36, переможниця обласного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, обласних конкурсів «Літературна майстерня» та «Крізь терни до зірок».
Зосимович Денис, учень 11 класу міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті, переможець обласних олімпіад з інформаційних технологій, програмування, астрономії; обласного етапу конкурсу-захисту Малої академії наук у відділенні технічних наук, обласного турніру юних фізиків, дистанційної олімпіади з програмування.
Козловська Вікторія, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з поглибленим вивченням іноземних мов, переможниця Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, обласної олімпіади з англійської мови, Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою з економіки.

Номінація «Дослідник року»
Дем’янчук Юлія, учениця 11 класу міської гімназії №3, переможниця обласної олімпіади з української мови та літератури, обласного етапу та учасниця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук в секції світова література.
Андрух Олександр, учень 11 класу загальноосвітньої школи №6, переможець обласних та учасник Всеукраїнських турнірів юних математиків, конкурсу учнівської молоді на краще володіння персональним комп’ютером.
Ангеловська Оксана, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №14, переможниця обласних олімпіад з правознавства, історії, переможниця обласного та учасниця Всеукраїнського турніру юних істориків, конкурсу-захисту Малої академії наук.
Рець Вадим, учень 11 класу міської гуманітарної гімназії №23 імені Очерета, переможець обласних олімпіад з англійської мови, програмування, конкурсу-захисту Малої академії наук у відділенні комп’ютерних наук.
Леус Артур, учень 11 класу Житомирського екологічного ліцею №24, переможець національного етапу міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз», обласного та учасник Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук в секції хімії, переможець обласного турніру юних математиків.
Михайлова Юлія, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №22, переможниця обласного етапу конкурсу-захисту Малої академії наук у секції мистецтвознавство, автор творчих робіт з ори гамі та паперопластики.

Номінація «Лідер року»
Виговський Іван, учень 11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи №16, член команди-переможниці Всеукраїнських фестивалів дитячих та юнацьких команд КВК «Сміховик», «Жар-птиця», «Первосміх-2015» та команди-переможниці КВК юних інспекторів руху зональних фіналів.
Недільська Софія, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №28, капітан молодіжного шкільного колективу «Cool girls»- переможця Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я», екологічного фестивалю «Земля – наш спільний дім».

Номінація «Спортсмен року»
Корнійчук Олександра, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №1, учениця 8 класу гуманітарної гімназії №23, чемпіонка Житомирської області з шахів.
Новицький Ярослав, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №1, учень 5 класу гуманітарної гімназії №23, чемпіон Житомирської області з шахів.
Бабігон Саманта, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №2, учениця 5 класу загальноосвітньої школи №19, багаторазова чемпіонка Всеукраїнських турнірів з боротьби самбо та дзюдо.
Кумечко Віолетта, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №2, учениця 4 класу гуманітарної гімназії №23, багаторазова чемпіонка Всеукраїнських турнірів з боротьби самбо та дзюдо.
Марущак Євген, вихованець школи юних десатніків, учень 10 класу загальноосвітньої школи №14, чемпіон України з військо-спортивного багатоборства, неодноразовий чемпіон Всеукраїнських змагань з рукопашного бою.

Номінація «Талант року»
Дідківська Анастасія, вихованка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Тіп-Топ» центру творчості дітей і молоді, учениця 9 класу загальноосвітньої школи №19, лауреат І та ІІ премії Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!»
Тичина Анастасія, вихованка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Тіп-Топ» центру творчості дітей і молоді учениця 9 класу ліцею №25, лауреат І та ІІ премії Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!»
Скиба Ольга, вихованка «Народного художнього колективу» гуртка «Українська народна вишиванка» центру творчості дітей і молоді , учениця 9 класу загальноосвітньої школи №27, абсолютний переможець виставок-конкурсів «Поліські візерунки», «Чарівна нитка», Всеукраїнського конкурсу дитячого творчості «Знай і люби свій край».
Окрушко Олексій, вихованець гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень 11 класу міської гімназії №3, переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу «Київський фестиваль Стендового моделізму 2015» у розділі «Бронетехніка» і «Автомобіль».
Кузьмінська Аліна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницькоїдіяльності» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 10 класу загальноосвітньої школи №30, переможниця ІІ етапу Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище 2015», Всеукраїнського конкурсу-олімпіади «Dream ECO”.
Чепис Уляна, вихованка гуртка «М’яка іграшка» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 10 класу Житомирського міського колегіуму, переможниця конкурсу «Поліські візерунки», учасниця Всеукраїнської «Виставки народної ляльки».
Котенко Марія, солістка зразкового фольклорного гурту «Джерельце», учениця 11 класу загальноосвітньої школи №6, переможниця Всеукраїнських конкурсів «Червона рута», «Осінь весільна», обласних конкурсів «Великодні дзвони», «Кришталеві нотки».

Вихованці Житомирської міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко»
Боровик Єлісей, учень 8 класу міської гуманітарної гімназії №23 імені Очерета.
Будяківський Іван, учень 7 класу міської гуманітарної гімназії №23 імені Очерета.
Хомутовський Джавід, учень 7 класу міської гуманітарної гімназії №23 імені Очерета.
Журбей Дмитро, учень 8 класу загальноосвітньої школи №22.
Забродський Назарій, учень 9 класу загальноосвітньої школи №30.
Михальчишин Андрій, учень 8 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з поглибленим вивченням іноземних мов.
Павленко Владислав, учень 9 класу загальноосвітньої школи №32.
Поляковський Іван, учень 7 класу загальноосвітньої школи №36.
Панченко Артем, учень 8 класу загальноосвітньої школи №28.
Сидоренко Максим, учень 9 класу загальноосвітньої школи №8.

Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови
Обдаровані учні Житомира отримали стипендії міського голови

Категорія: Новини, Фото



загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: