У Житомирі провели зустріч із сім’ями загиблих військовослужбовців » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі провели зустріч із сім’ями загиблих військовослужбовців

Автор: news_maker от 20-10-2015, 21:10, Переглядів: 1047

У Житомирі провели зустріч із сім’ями загиблих військовослужбовців

17 жовтня у Житомирському військовому комісаріаті відбулася зустріч із сім’ями загиблих військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції.

На зустрічі були присутні заступник начальника департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Василь Павлюк, координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Вікторія Мельниченко, представники пенсійного фонду, районних військкоматів та громадських організацій.

Сімей загиблих найбільше цікавило питання надання пільг, передбачених особам за Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального статусу» та «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей». Члени сімей також мали можливість отримати інформацію з питань забезпечення житлом, медичної реабілітації тощо.

Вікторія Мельниченко також розповіла сім’ям загиблих про соціальні програми, які діють в нашій області, та закликала з будь-якими питаннями звертатися до Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації.

В Житомирській області на підтримку учасників АТО, сімей загиблих військовослужбовців, інвалідів діють додаткові соціальні програми.

Отже, яку допомогу можуть отримати учасники АТО за обласними програмами.

Матеріальна грошова допомога учасникам АТО, їх родинам та сім’ям загиблих надається за Програмою соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки. З обласного бюджету на ці цілі виділено 9,5 млн грн.

На сьогодні грошову допомогу виплачено 179 родинам загиблих військовослужбовців на загальну суму 5370,0 тис. грн, 285 пораненим військовослужбовцям на загальну суму 452,9 тис. грн та 250 членам сімей учасників антитерористичної операції на загальну суму 140,3 тис. грн. Крім того, виплати грошових допомог здійснюються і за рахунок місцевих бюджетів.

4,77 млн грн з обласного бюджету спрямовано на проведення лікування у закладах охорони здоров’я та медичної реабілітації у санаторно-курортних закладах учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих.У тому числі учасники АТО можуть безкоштовно скористатися стоматологічними послугами (лікування та протезування).

Це забезпечується у рамках Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2015 році.

Учасники АТО можуть також отримати одноразову грошову допомогу з обласного бюджету на лікування та реабілітацію за кордоном. На це в бюджеті передбачено 0,5 млн грн.

Вже понад 2 тис. осіб пройшли лікування у медичних закладах області та реабілітацію в санаторно-курортних закладах.

З будь-якими питаннями учасники антитерористичної операції та їх сім’ї можуть звернутися до Центру допомоги учасникам АТО при Житомирській ОДА, до місцевих та обласних управлінь соціального захисту населення й охорони здоров’я.

Центр допомоги учасникам АТО працює за принципом «єдиного вікна» та сприяє у наданні комплексної допомоги учасникам АТО, їх сім’ям та родинам загиблих. Центр розташований в облдержадміністрації: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1, каб. 101. Режим роботи: понеділок-четвер – з 9:00 до 18:15, п’ятниця – з 9:00 до 17:00. Контактний телефон: (0412)47-50-06.

У Житомирі провели зустріч із сім’ями загиблих військовослужбовців
У Житомирі провели зустріч із сім’ями загиблих військовослужбовців

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: