На Житомирщині СБУ викрила механізм виведення земельних ділянок із власності держави » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


На Житомирщині СБУ викрила механізм виведення земельних ділянок із власності держави

Автор: news_maker від 29-10-2015, 21:47, переглядів: 1 569

На Житомирщині СБУ викрила механізм виведення земельних ділянок із власності держави

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на Житомирщині протиправний механізм виведення земельних ресурсів з державної форми власності.

Голова однієї з районних державних адміністрацій своїм розпорядженням передав в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 722 гектари і вартістю 20 мільйонів гривень на території декількох сільських рад району.

Земельні масиви були передані в оренду підприємцю терміном на 25 років нібито для ведення фермерського господарства.

Співробітники Житомирського управління СБ України під час перевірки встановили незаконність розпоряджень через їх невідповідність нормам чинного законодавства.

Орендар надав недостовірну інформацію у пакеті поданої документації. Зокрема, документально не обґрунтував необхідність виділення великих площ та перспективи їх використання. Він також не надав підтверджуючі матеріали щодо наявності людських ресурсів, техніки і засобів обробітку землі, та досвіду ведення фермерського сільського господарства.

У подальшому псевдофермер планував передати землі у суборенду великим аграрним підприємствам та позбавити державу доходів від використання ділянок.

На підставі матеріалів СБУ обласна прокуратура скасувала розпорядження голови райдержадміністрації, пред’явила позов про визнання договорів оренди земельних ділянок недійсними та повернення земельних ділянок до державної власності.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: