Перспективні спортсмени Житомира отримають стипендії міського голови » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Перспективні спортсмени Житомира отримають стипендії міського голови

Автор: news_maker від 16-08-2012, 06:06, переглядів: 1 725

Перспективні спортсмени Житомира отримають стипендії міського голови

90 стипендій міського голови отримають обдаровані спортсмени м. Житомира. Із них – 10 стипендій – по 1300 грн. та 80 стипендій – по 650 грн.

Міський голова Володимир Дебой підкреслив, що стипендії повинні отримати не лише імениті та вже заслужені спортсмени, а й насамперед – перспективна молодь, яку необхідно підтримувати.

До управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради вже надійшло 100 заявок від спортсменів, – повідомила заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Людмила Сікайло. На цьому прийом заяв на отримання стипендії міського голови не припиняється і триватиме до 20 серпня 2012 року.

Визначить 90 переможців координаційна рада, яка зважатиме передовсім на основні критерії. Відповідно до Положення про порядок призначення стипендій, обов’язковою умовою для призначення стипендії є здобуття спортсменом у поточному році 1-8-го місць на чемпіонатах або кубках України серед дорослих, молоді (юніорів), юнаків, дівчат та участь у чемпіонатах або кубках Європи, світу.

До 20 серпня 2012 року організація, яка висуває кандидатуру на здобуття стипендії, подає в управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради разом з клопотанням наступні документи:

– анкету кандидата на здобуття стипендії (додається);

– копії протоколів змагань;

– копії грамот;

- копію свідоцтва про народження або паспорта;

- копію ідентифікаційного номеру кандидата на здобуття стипендії.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: