7 грудня, у Житомирській міській раді відбудеться День відкрити дверей » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

7 грудня, у Житомирській міській раді відбудеться День відкрити дверей

Автор: news_maker от 3-12-2015, 16:10, Переглядів: 884

7 грудня, у Житомирській міській раді відбудеться День відкрити дверей

«У цей день усі кабінети відкриті для відвідувачів, житомиряни можуть зайти у будь-яке управління, будь-який кабінет і побачити, чим займаються посадовці, отримати консультацію та допомогу», - говорить секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

У цей день з 9.00 год. усі посадовці чекають на відвідувачів. Окрім знайомства з роботою виконавчих органів ради, житомирянам демонструватимуть ролики про місто Житомир, працюватимуть виставки, стенди, майстер-класи. У сесійній залі міської ради заплановані концерти, вхід на які вільний. Організовано пройдуть екскурсії будівлею міської ради для школярів міста.

7 грудня о 16.00 год. відбудеться засідання «молодіжного виконкому», де діти виступатимуть з власними пропозиціями до міського голови щодо розвитку міста Житомира.

«Перш за все, це день для наших дітей, адже я переконана, що зараз у школах міста навчаються майбутні міські голови, гарні посадовці майбутнього», - констатує Н.Чиж.

Управління культури міської ради підготовлено детальний план проведення заходів до Дня місцевого самоврядування «Громада+влада. Йдемо до взаєморозуміння».

«На першому та другому поверхах міської ради будуть встановлені екрани, на яких всім присутнім з 09.00 до 18.00 год. демонструватимуть фільми про Житомир, щоб люди знали історію міста. На другому поверсі буде віртуальна екскурсія про історію будівлі міськради. А саме: коли і як побудовано, кому належало, що відбувалося в даному приміщенні, які світові історичні події з ним пов’язані. Також там будуть різні майстер-класи майстрів художнього промислу. У сесійній залі виступатиме дитячий хор музичної школи та народно-аматорський колектив «Лайф-мюзік-бенд». На першому поверсі буде виставка дідухів. Всі бажаючі зможуть заходити в кожне управління, будуть дівчата-волонтери, які супроводжуватимуть по управліннях. На вході до міської ради гратиме струнний академічний ансамбль скрипалів викладачів музичної школи №5. Двері міської ради відкриті для всіх», – поінформувала заступник начальника управління культури міської ради Наталія Марчук.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: