Благодійний фонд передав обласній дитячій лікарні інфузійний насос » Новини Житомира
 
 


Благодійний фонд передав обласній дитячій лікарні інфузійний насос

Автор: news_maker від 28-01-2016, 16:26, переглядів: 1 348

Благодійний фонд передав обласній дитячій лікарні інфузійний насос

Благодійний фонд «Серце до серця» передав відділенню анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої клінічної лікарні інфузійний насос та 377 шприців до нього.

За словами завідувача відділення Юрія Ніколаєва, апарат вкрай необхідний для високоточного дозування при введенні медичних препаратів. Тут закладається певна програма і чітко визначена кількість препарату потрапляє до судинної системи пацієнта. Ці апарати необхідні для постійної антибіотикотерапії, знеболення, підтримки життєво важливих функцій під час реанімації.

«На сьогодні в лікарні є близько півсотні таких апаратів, але з часом вони виходять з ладу і потрібно постійно поповнювати цей запас, – наголосив заступник головного лікаря ОДКЛ Микола Бобер. – Загалом же, аби придбати найнеобхідніше обладнання, потрібно понад 22 мільйони 840 тисяч гривень. Тож, дякуємо Фонду "Серце до серця" за дієву підтримку та сподіваємося на подальшу співпрацю», – додав заступник головного лікаря.

Довідково. Благодійний фонд «Серце до серця» працює в Україні вже 10 років. В кожній області є своє представництво, яке щороку навесні проводить акцію по збору коштів – як в окремих навчальних та лікувальних закладах, так і на вуличних майданчиках.

На Житомирщині Фонд «Серце до серця» допомагає виключно обласній дитячій клінічній лікарні. Торік в ході акції вдалося зібрати на потреби медичного закладу 31 тисячу гривень. Слід зазначити, що найактивнішими благодійниками є освітяни та медики. За словами регіонального представника Фонду «Серце до серця» Максима Ковтонюка, особливо відзначились колективи ЦМЛ № 1, № 2 м. Житомира, обласних психіатричних лікарень № 1 та № 2, обласної дитячої клінічної лікарні, обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського, ЦПМСД Бердичівського та Новоград-Волинського районів, Новоград-Волинського міськрайТМО та Баранівської ЦРЛ. Так, в 2015 році працівники медичних закладів області зібрали для Фонду 15 тисяч гривень.

Благодійний фонд передав обласній дитячій лікарні інфузійний насос
Благодійний фонд передав обласній дитячій лікарні інфузійний насос

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: