У Житомирі стартує місячник добровільної здачі зброї » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


У Житомирі стартує місячник добровільної здачі зброї

Автор: news_maker від 26-02-2016, 14:49, переглядів: 1 321

У Житомирі стартує місячник добровільної здачі зброї

З першого березня у Житомирі стартує місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв. Відтак кожен житель міста має змогу передати до поліції небезпечні предмети, що досі зберігалися незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності.

Стаття 190 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї) визначає покарання у вигляді накладення штрафу від 119 до 170 гривень з конфіскацією зброї або без такої. При повторному здійсненні правопорушення упродовж року передбачено штраф від 170 до 255 гривень з конфіскацією зброї. Статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України за носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу – караються штрафом до 850 гривень або громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин, або арештом на строк від 3 до 6 місяців, або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

У разі добровільної здачі незареєстрованої зброї чи спецзасобів, громадяни звільняються від кримінальної відповідальності і у подальшому мають можливість офіційно зареєструвати цю зброю, якщо вона не значиться в обліках як втрачена, викрадена або була знаряддям скоєння злочину.

З питань добровільної здачі зброї, можливості її реєстрації можна звертатися до сектору охорони громадського порядку Житомирського міськвідділу поліції за адресою: м. Житомир, вул. Новий Бульвар, 1, каб. 34, 36. Прийом громадян здійснюється щодня з 10.00 до 17.00, у суботу – до 13.00. Телефони для довідок: (0412) 37-40-04, 40-73-04.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: