У Житомирі готуються до масштабного форуму роботодавців » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі готуються до масштабного форуму роботодавців

Автор: news_maker от 5-05-2016, 06:58, Переглядів: 628

У Житомирі готуються до масштабного форуму роботодавців

В рамках заходу заплановано ярмарок вакансій, виставку підприємств і навчальних закладів, майстер-класи щодо вибору майбутнього фаху та пошуку роботи. Працюватиме діалоговий майданчик, на якому обговорюватимуть актуальні проблеми, можливості та виклики, які стоять перед системою навчання та ринком праці Житомира. Важливими завданнями форуму є налагодження тісної співпраці та ділових контактів учасників, відкриття нових перспектив для реалізації спільних проектів.

"Наша мета – об’єднати роботодавців і навчальні заклади. Щоб роботодавці показали, які у них є вакансії, поділилися своїми проблемами, презентували себе. Навчальні заклади і центри зможуть показати свої освітні можливості, проінформувати про свій заклад, залучити абітурієнтів. Житомирянам також буде цікаво подивитися на місцевого виробника, підприємства, навчальні заклади", – цитує заступника міського голови Матвія Хренова прес-служба Житомирської міськради. Форум проходитиме у п’ятницю, 20 травня.

Департамент економічного розвитку Житомирської міської ради, який є його безпосереднім організатором, запрошує до участі підприємства, вузи, коледжі, профтехучилища, кадрові агенції, центр зайнятості та жителів міста.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: