Весняний призов: понад 60% призовників Житомирщини вже відправилися до військових частин » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Весняний призов: понад 60% призовників Житомирщини вже відправилися до військових частин

Автор: news_maker от 22-06-2016, 13:42, Переглядів: 957

Весняний призов: понад 60% призовників Житомирщини вже відправилися до військових частин

На Житомирщині наближається до завершення весняний призов до лав Збройних сил України та інших військових формувань. Як нам повідомили в обласному військовому комісаріаті, вже понад 60 відсотків цьогорічних призовників відправилися безпосередньо до військовик частин. Служитимуть вони у навчальних центрах на Київщині, Чернігівщині, Львівщині та Миколаївщині. В обласному військкоматі кажуть, що жоден з призовників не буде проходити службу у зоні проведення Антитерористичної операції.

Всього під час цьогорічного весняного призову – який, нагадаємо, було продовжено і на червень, – на військову строкову службу будуть призвані більше 700 жителів Житомирщини. 120 наших земляків проходитимуть службу у Національній гвардії України. Ще дві сотні – будуть виконувати свій конституційний обов’язок у прикордонних військах, 20 – у спеціальній службі на транспорті. Інші призовники з Житомирщини служитимуть у Збройних силах України.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: