На стихійних пляжах у Житомирі загинули 2 людини » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


На стихійних пляжах у Житомирі загинули 2 людини

Автор: news_maker від 23-06-2016, 14:35, переглядів: 1 166

На стихійних пляжах у Житомирі загинули 2 людини

Станом на 22 червня 2016 року на водних об’єктах міста вже загинули 2 людини. Ці трагічні випадки з відпочиваючими трапилась на стихійних пляжах. Про це інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Фахівці наголошують: причина отримання травм та утоплення - це елементарне нехтування правилами безпеки під час відпочинку на водних об’єктах. Це підтверджує і останній випадок, який трапився на «Богунському» кар’єрі 20 червня поточного року. Так, під час відпочинку, який супроводжувався вживанням спиртних напоїв, близько 23 години 36 річний чоловік продовжив купання в кар’єрі. Через деякий час друзі, помітивши відсутність чоловіка, забили на сполох та почали шукати.

Інформація про утоплення до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради надійшла лише на наступний день.

21 червня 2016 року організовано пошукові роботи утопленика водолазами-рятувальниками міської комунальної рятувальної служби на воді. Тіло загиблого було знайдено на глибині близько 6 метрів та піднято з води.

«Варто також зазначити, що цього тижня, завдяки оперативним діям чергових водолазів на дорослому міському пляжі було врятовано чоловіка, - повідомляє Олександр Куліковський, заступник начальника управління з питань НС та ЦЗ населення міської ради.

З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах міста фахівці просять суворо дотримуватись встановлених правил поведінки на воді. А також звертаються до громади міста з проханням проводити відпочинок в офіційно визначених місцях для купання в районі гідропарку, а саме на території дитячого та дорослого міських пляжів.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: