В Головному управління Нацполіції області - новий заступник начальника » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В Головному управління Нацполіції області - новий заступник начальника

Автор: news_maker от 6-07-2016, 10:41, Переглядів: 1416

В Головному управління Нацполіції області - новий заступник начальника

5 липня начальник ГУНП Житомирщини представив особовому складу підполковника поліції Лисогора Артема Володимировича, який виконуватиме обов’язки заступника начальника Головного управління Нацполіції області. До сфери повноважень новопризначеного керівника входитиме забезпечення громадської безпеки та публічного правопорядку.

Знайомлячи присутніх в залі колегій з підполковником поліції, начальник ГУНП В’ячеслав Печененко розповів, що Артем Лисогор проходив службу у полку особливого призначення «Дніпро-1», а до цього працював в Управлінні громадської безпеки ГУМВС Дніпропетровщини.
Відтак відповідним наказом від 04.07.2016 року виконання обов’язків заступника начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області покладено на підполковника поліції Лисогора Артема Володимировича.

Артем Володимирович народився 25.04.1983 року у м. Дніпропетровську. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з липня 2000 курсантом Національного університету внутрішніх справ. З липня 2004 став працювати слідчим спочатку Амур-Нижньодніпровського, потім Бабушкінського районних відділів Дніпропетровського міського управління УМВС. З грудня 2008 був призначений до Управління громадської безпеки ГУМВС в Дніпропетровській області, де працював на посадах від старшого інспектора до начальника відділу забезпечення масових заходів.

З 2015 року служив у полку особливого призначення «Дніпро-1» заступником командира роти, а з липня 2016 підполковник поліції Артем Володимирович Лисогор виконує обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

В Головному управління Нацполіції області - новий заступник начальника

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: