За незадовільні результати роботи троє голів райдержадміністрації можуть залишитися без роботи » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

За незадовільні результати роботи троє голів райдержадміністрації можуть залишитися без роботи

Автор: news_maker от 14-07-2016, 18:33, Переглядів: 810

За незадовільні результати роботи троє голів райдержадміністрації можуть залишитися без роботи

За підсумками наради з питань виконання запланованого обсягу відбору громадян на військову службу за контрактом, детінізації заробітної плати та зайнятості населення, стану справ щодо процесу об’єднання територіальних громад в Житомирській області та реалізації інвестиційних проектів голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський ініціював проект подання до Адміністрації Президента України та до Кабінету Міністрів України щодо звільнення трьох голів райдержадміністрації. "З початку року ми проводимо четверту розширену нараду з цих питань: затверджено план спільних заходів з детінізації доходів громадян та зайнятості населення на 2016 рік. Безумовно, результати цієї роботи є. Проте вирішити проблему суттєво нам вдається не у всіх районах та містах", – зазначив голова ОДА. Згідно з даними моніторингу по області за січень-червень легалізували працю більше тисячі людей. У Житомирі за червень легалізували працю лише одного працівника, у Коростені – чотирьох.

Зараз в області функціонують 10 об’єднаних територіальних громад: Вишевицька, Високівська, Дубрівська, Іршанська, Корнинська, Народицька, Новоборівська, Потіївська, Тетерівська та Червоненська. На розвиток інфраструктури держава виділила громадам близько півсотні тисяч гривень При розподілі коштів Державного фонду регіонального розвитку пріоритет надавався саме соціальним об’єктам об’єднаних громад. Це нові садочки, школи, лікарні, дороги, освітлення.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: