Житомирщина хоче потрапити до пілотного проекту, щоб отримати додаткові кошти для ремонту доріг » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирщина хоче потрапити до пілотного проекту, щоб отримати додаткові кошти для ремонту доріг

Автор: news_maker от 20-07-2016, 14:30, Переглядів: 843

Житомирщина хоче потрапити до пілотного проекту, щоб отримати додаткові кошти для ремонту доріг

Таку пропозицію озвучила голова обласної ради Анжеліка Лабунська під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та комунальної власності: "Є пілотні проекти, є постанова Кабміну щодо спрямування частини від перевиконання митних надходжень саме на ремонт доріг, це стосується прикордонних областей. Це наші з вами кошти, а ми сидимо і мовчимо. Я знаю, що Львів додатково отримав 200 мільйонів за перше півріччя 2016 року. Давайте проголосуємо за звернення до Кабінету Міністрів про включення до цього проекту Житомирської області".

Начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації Роман Крисюк повідомив, що відповідні звернення вже направлялись до Верховної ради та Кабміну і, за останніми даними, зараз перебувають десь на розгляді. В результаті члени комісії підтримали рішення підготувати ще одне звернення про включення Житомирської області в пілотний проект на 2017 рік. Для довідки: з вересня 2015 року в Україні реалізується експеримент, спрямований на розвиток інфраструктури регіонів: 50 % від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів. Пілотний проект торкнувся спочатку Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, а в січні цього року до нього приєднався Київ.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: