Стартувала 44 сесія Школи місцевого самоврядування » Новини Житомира
 
 


Стартувала 44 сесія Школи місцевого самоврядування

Автор: news_maker від 19-10-2016, 18:04, переглядів: 997

Стартувала 44 сесія Школи місцевого самоврядування

Діяльність Школи місцевого самоврядування спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формування дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе.

У відкритті 44 сесії Школи місцевого самоврядування взяли участь міський голова Сергій Сухомлин, та випускники школи, які вже стали керівниками підрозділів міської ради.

«Це вже 44 сесія школи місцевого самоврядування, тисячі молодих людей пройшли через неї, отримавши певний багаж знань та досвіду. Нам необхідно зацікавити саме молодь і зробити так, щоб вона повірила в свої сили та дати її можливість реалізуватись», – звернувся до присутніх міський голова Сергій Сухомлин.

Метою програми Школа місцевого самоврядування є інформування молоді про діяльність органів місцевого самоврядування. На сьогодні «Школа» налічує більше 2000 випускників.

«Дуже важливо дати зрозуміти молоді, що відбувається у стінах міської ради та те, що чиновники – звичайні люди, які приймають важливі рішення. Ми маємо донести можливість комунікації між владою та молоддю. Для того, щоб молодь напряму могла задавати питання та отримувати на них відповіді», – розповідає начальник управління сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

По закінченню курсу Школи місцевого самоврядування слухачі отримують сертифікати.Стартувала 44 сесія Школи місцевого самоврядування
Стартувала 44 сесія Школи місцевого самоврядування
Стартувала 44 сесія Школи місцевого самоврядування

Категорія: Новини / Відео / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: