Приймальні відділення житомирських лікарень будуть забезпечені сучасним обладнанням » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Приймальні відділення житомирських лікарень будуть забезпечені сучасним обладнанням

Автор: news_maker от 3-11-2016, 10:26, Переглядів: 818

Приймальні відділення житомирських лікарень будуть забезпечені сучасним обладнанням

Нове обладнання закуплене в рамках реалізації програми управління охорони здоров’я «Невідкладна медична допомога». Виконавчий комітет міської ради прийняв проект рішення Про передачу медичного обладнання з балансу управління охорони здоров’я на баланс комунальних установ Центральна міська лікарня № 1, Центральна міська лікарня № 2, «Центральна міська дитяча лікарня».

«Ми передаємо на баланс апарати для надання невідкладної медичної допомоги, серед яких дефібрилятори, електрокардіографи, спірометри, УЗД апарати, пульсометри, апарати для штучної вентиляції легень та обладнання для лабораторних досліджень. Обладнання придбано в рамках програми «Невідкладна медична допомога. Дане обладнання допоможе надавати більш якісну невідкладну допомогу та допоможе скоротити період перебування пацієнта у приймально-діагностичному відділенні. Обладнання для лабораторних досліджень допоможе значно скоротити час отримання результатів аналізу», – розповідає начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова.

Також Програмою розвитку охорони здоров’я затверджено додаткове фінансування комунальних закладів охорони здоров’я для повного забезпечення окремих відділень дезінфікуючими засобами, лікарськими засобами та витратними матеріалами для надання невідкладної медичної допомоги. З 15 травня в лікарнях розпочато безоплатне надання медичних послуг в приймальних відділеннях, травмпунктах та лікування в термін до однієї доби в реанімаційних відділеннях.

Постійно здійснюється моніторинг, щодо використання матеріалів, а дані оприлюднюються на сайтах лікарень та дошках оголошень лікувально-профілактичних закладів міста Житомира.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: