В Житомирі встановлять стенди з схемою руху маршруток » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В Житомирі встановлять стенди з схемою руху маршруток

Автор: news_maker від 13-09-2012, 17:04, переглядів: 1 867

В Житомирі встановлять стенди з схемою руху маршруток

13 вересня 2012 року, у прес-центрі міської ради відбулась презентація проекту, який переміг у міському конкурсі «Зробимо Житомир кращим» організованому та проведеному управлінням по зв’язках з громадськістю міської ради. Переможцем конкурсу став проект громадської організації «Сучасний формат» - «Проект по встановленню на зупинках міста Житомира спеціальних карт-схем руху маршрутних таксі».

Метою конкурсу «Зробимо Житомир кращим» є залучення громадських організацій до процесу розвитку та впорядкування міста, до вирішення проблем благоустрою, відновлення рекреаційних зон та місць для спорту та відпочинку. Адже лише спільними зусиллями та відповідальністю можливо зробити Житомир таким, яким ми хочемо його бачити.

Голова конкурсної комісії, секретар міської ради Наталія Леонченко привітала автора проекту Жанну Соловйову із перемогою у конкурсі.

Як зазначила Наталія Леонченко, цього року участь у конкурсі взяли 4 громадські організації, які подали 7 проектів. Подані проекти стосувались різних сфер життєдіяльності міста та були спрямовані на вирішення нагальних проблем Житомира. Було подано два проекти по облаштуванню WIFI зони на майданах та вулицях міста, проект по проведенню благоустрою у сквері на перехресті вулиць Московська-Лятошинського, по впровадженню електронної карти громадських вбиралень міста, проект по створенню та впровадженню елементів брендингу міста та два близьких по суті проекти зі створення інформаційних стендів на зупинках громадського транспорту із схемами та графіком руху транспорту.

«Члени конкурсної комісії надали перевагу проекту ГО «Сучасний формат», як найбільш реалістичному та соціально значущому. Інші проекти теж варті уваги та потребують реалізації, але для того й існує конкурс «Зробимо Житомир кращим», щоб віднайти найкращих» - наголосила Наталія Леонченко.

Присутній на презентації начальник управління транспорту та зв’язку Костянтин Підпокровний подякував Жанні Соловйовій за активну участь у вирішенні проблем міста та наголосив, що очолюване ним управління сприятиме авторам проекту у його реалізації.

Деталі проекту переможця окреслила голова громадської організації «Сучасний формат» Жанна Соловйова.

«На зупинках громадського транспорту на центральних вулицях міста ми плануємо встановити банери, на яких розмістимо карти-схеми та графіки руху громадського транспорту міста. На іншій стороні банера можна буде розмістити соціальну рекламу, або ж інформацію про визначні місця Житомира» - підкреслила Жанна Соловйова.

Стенди встановлять на зупинках, де спостерігається найбільше скупчення людей:

- Автовокзал (близько маркету «Київський»)
- Залізничний вокзал (з обох боків) - 2 стенду
- Площа Перемоги (біля «Молодіжної моди»)
- вул. Велика Бердичівська (навпроти Інституту медсестринства).
- майдан Корольова (навпроти Житомирської міської ради)
- Зупинка біля бізнес-центру «Глобал» - 2 стенду

В Житомирі встановлять стенди з схемою руху маршруток

В Житомирі встановлять стенди з схемою руху маршруток

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: