Виплату заробітної плати медичним працівникам Житомира у цьому році буде забезпечено » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Виплату заробітної плати медичним працівникам Житомира у цьому році буде забезпечено

Автор: news_maker от 12-12-2016, 13:48, Переглядів: 670

Виплату заробітної плати медичним працівникам Житомира у цьому році буде забезпечено

Виплату заробітної плати медичним працівникам Житомира у поточному році буде забезпечено у повному обсязі. Рішення про розподіл додаткових обсягів субвенцій прийнято виконавчим комітетом міської ради, сьогодні, 12 грудня.

«Надійшла медична субвенція з державного бюджету – наразі ми отримаємо 9 мільйонів 604 тисячі 800 гривень. Якщо врахувати економію по енергоносіях, у сумі близько 7 мільйонів гривень, зараз ми виводимо залишок цих асигнувань, з урахуванням цих коштів буде забезпечено виплату заробітної плати медичним працівникам у поточному році у повному обсязі», - зазначив директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Сергій Гаращук.

Також він поінформував про надходження субвенцій на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам.

Зокрема, Сергій Гаращук розповів: «Також надійшла субвенція на виплату допомог сім’ям з дітьми в обсязі 16 мільйонів 500 тисяч 900 гривень, які необхідно терміново спрямувати одержувачам, а для цього ще мають відбутися засідання виконкомів Корольовської і Богунської райрад. Кабінет Міністрів прийняв розпорядження №896 і надав нам такі додаткові субвенції відповідно до тих нарахувань, які здійснили органи соціального захисту в районах. Крім того, надійшла субвенція на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 66 тисяч 452 гривні, що спрямовуються до бюджетів районів».

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: