За словами заступника директора Музею Галини Бодашевської, минулого року до фондів надійшло чимало унікальних речей, які мають стосунок до постаті нашого відомого земляка:
"Хочеться звернути увагу на серію оригінальних фотографій – не фото копій, а оригінальних фото, – де ми бачимо Сергія Павловича Корольова серед космонавтів. Дуже цікавий експонат – мікрофон, аналогічний тому, яким користувався Сергій Павлович Корольов, підтримуючи зв'язок між космічним кораблем з космонавтом і Землею. Є низка видань, одне з яких – з дарчим підписом доньки Сергія Корольова – Наталії Сергіївни Корольової".
Всі речі виставити не змогли, адже експонатів дуже багато, відзначає Галина Бодашевська і додає, що хоч малодосліджених сторінок в біографії Сергія Корольова не лишилося, інтерес до його життя та діяльності не згасає:
"Адже те, що зробив Корольов, було вперше у світі – і перші супутники, і перші автоматичні станції до Місяця і планет сонячної системи, і перші пілотовані космічні кораблі, і перші у світі екіпажі. Зробив він дуже багато – і навіть зробив крок наперед, заклавши основи створення космічного корабля "Союз". На жаль, у польоті він його не побачив – перший політ цього космічного корабля відбувся через рік після смерті Корольова, але він літає і досі".
З нагоди відзначення 110 річниці з дня народження Сергія Корольова до Музею завітало чимало гостей з інших регіонів та навіть країн – участь в урочистому засіданні взяли представники Державного космічного агентства України, Дніпровського конструкторського бюро "Південне", а також представники Литовського етнокосмологічного музею.