Питання правильного встановлення світлофорів задля безпеки руху порушили члени виконкому » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Питання правильного встановлення світлофорів задля безпеки руху порушили члени виконкому

Автор: news_maker от 19-01-2017, 15:29, Переглядів: 758

Питання правильного встановлення світлофорів задля безпеки руху порушили члени виконкому

Зокрема, член виконкому Руслан Годований поставив запитання, чому в ході реконструкції світлофорів в деяких випадках вони не дублюються по лівій стороні і це є небезпечним, особливо для водіїв, які виконують лівий поворот. І з ким узгоджували питання встановлення світлофорів. Начальник міського управління транспорту і зв’язку Вікторія Климчук-Побережна доповіла, що встановлення світлофорів попередньо опрацьовувалося і з поліцією, і з КП "Міськсвітло". Проблему відсутності дублювання світлофорів в управлінні знають і будуть створювати комісію, аби виправити ситуацію. На запитання щодо термінів створення комісії, Вікторія Климчук-Побережна відповіла, що через тиждень вона може почати роботу. На що Руслан Годований заперечив, що питання безпеки не може чекати такий тривалий час:
"Чи є у вас сьогодні більш важливіша ситуація, чим спасіння життя людей через небезпечні світлофори. Я не бачу можливості тягнути з цим чи тиждень, чи декілька днів. Будь-ласка, давайте завтра оприлюднимо це рішення і треба негайно збиратися, це серйозна небезпека в місті".

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: