Міська влада планує виділити близько 15 мільйонів гривень на нову техніку для прибирання міста » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Міська влада планує виділити близько 15 мільйонів гривень на нову техніку для прибирання міста

Автор: news_maker от 7-02-2017, 17:26, Переглядів: 623

Міська влада планує виділити близько 15 мільйонів гривень на нову техніку для прибирання міста

Рясні снігопади та обледеніння доріг додали чимало робіт комунальним службам, які, в свою чергу, скаржаться на нестачу необхідної техніки. Найближчим часом на сесії міської ради планується виділити кошти на оновлення парку прибиральних машин, зазначив радник Житомирського міського голови Юрій Антіпов:
"Буде додатково купуватися піскорозкидувач для доріг загального користування, будуть купуватися вакуумні пилососи зі спеціальними насадками, які будуть використовуватися як влітку, так і в зимовий час, безпосередньо розкидаючи на тротуарах і піскосуміш, і бішофіт, тобто для різних реагентів. Плануємо придбати малу механізацію, де частково використовується людська праця – це також для прибирання тротуарів".

За його словами, наразі розробляється новий алгоритм прибирання міста з урахуванням можливостей нової техніки, як то завантаження снігу одразу в машини чи посипання тротуарів. Нагадаємо, що найближча сесія Житомирської міської ради запланована на наступному тижні, 16 лютого.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: