Лікарня ім. Гербачевського отримала почесну відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Лікарня ім. Гербачевського отримала почесну відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Автор: news_maker от 9-02-2017, 16:44, Переглядів: 827

Лікарня ім. Гербачевського отримала почесну відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Вперше в області лікувальний заклад отримав відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» від Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК).

За словами керівника Асоціації Юрія Леонова, наприкінці грудня минулого року два структурних підрозділи обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського виявили бажання долучитися до Всеукраїнського проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» і пройти відповідний аудит. Це – кардіохірургічне відділення та спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО.

До лікарні були направлені експерти СОІК, які провели ретельний гігієнічний аудит відділень у декілька етапів. Спочатку спеціалісти СОІК оглянули відділення, провели бесіди з медичним персоналом, зробили розрахунок щодо першочергового рекомендованого оснащення кабінетів дозаторами, диспенсерами, тримачами для засобів гігієни рук, професійними ємностями для знезараження виробів медичного призначення тощо. Також фахівці зробили розрахунок орієнтовної потреби відділень у засобах для миття, висушування та антисептики рук; дезінфектантів для обробки виробів медичного призначення, засобів для знезараження поверхонь. Особлива увага приділялася системі прибирання відділень.

1Спочатку експерти виявили декілька незначних невідповідностей, які одразу було усунено. Тож за результатами аналізу повторного аудиту головному лікарю обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського Богдану Леськіву було надановисновок СОІК про те, що два відділення закладу здобули почесну відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

«Ці дві почесні відзнаки лише «перші ластівки». Тож сьогодні ми ставимо перед собою завдання аби поступово усі 28 відділень і центрів нашої обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського отримали таку ж відзнаку», – зазначив Богдан Леськів.

Вручення почесних відзнак «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» є показовою та дає іншим лікувально-профілактичним закладам області приклад для налагодження європейського підходу у розробці системи гігієни.

Лікарня ім. Гербачевського отримала почесну відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: