Теми для навчань визначали самі працівники міськради шляхом анкетування. В результаті опитування відібрали п’ять напрямків, каже начальник відділу кадрів з питань обслуговування місцевого самоврядування Житомирської міськради Наталя Хабарова: "Це ефективні комунікації, управління конфліктами, мотивація і самомотивація, тайм-менеджмент і стрес-менеджмент. Люди, які виявили бажання взяти участь у навчанні, мотивовані. До липня місяця будемо навчатися, будемо сподіватися, що все у нас вийде".
Серед тих, хто бачить необхідність у здобутті нових знань, представники міського Центру надання адміністративних послуг разом з очільничею Сюзанною Галецькою: "Сьогодні в нашому Центрі 10 працівників і всі братимуть участь. Наша робота в основному це робота з людьми, щоденно у нас від 300 відвідувачів. Саме тому нас цікавлять такі теми як управління конфліктними ситуаціями, стрес-менеджмент. І ми хочемо навчитися з розумінням ставитися до будь-яких ситуацій, що виникають у нас під час спілкування з людьми".
За півроку навчання мають пройти фактично всі працівники міської ради, а це більше 250 осіб. Навчання складатиметься з чотирьох модулів: це тренінги з розвитку особистісних навичок, спеціалізовані фахові заняття, курси для фахівців з міського планування та на завершення – навчальні поїздки до Німеччини і Швейцарії: "До Європи поїдуть найкращі, ті, хто покаже найкращі результати, не залежно від посад, це я одразу попереджаю. Хочу попросити всіх дуже серйозно віднестися до цих занять. Знання, кваліфікація, тренінги, навчання – це додатковий бонус для усіх нас, для особистісного розвитку кожного і це те, що дозволить команді всі ці проекти втілити в життя", – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.
Перші заняття за програмою "Кваліфікаційний наступ 2030" проведуть вже наступного тижня. Ця програма є невід’ємною складовою процесу розробки Концепції розвитку Житомира, яка відбувається в рамках проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні", що виконується німецькою урядовою компанією GIZ та фінансується Німеччиною і Швейцарією.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...