Учні 2-5 класів житомирських шкіл отримають можливість відвідувати безкоштовні заняття з плавання » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Учні 2-5 класів житомирських шкіл отримають можливість відвідувати безкоштовні заняття з плавання

Автор: news_maker від 14-02-2017, 19:54, переглядів: 1 749

Учні 2-5 класів житомирських шкіл отримають можливість відвідувати безкоштовні заняття з плавання

Торік міська влада запровадила подібні уроки для тих дітей початкової школи, чиї родини не можуть оплатити заняття. Діти показали гарні результати, і цього року в Житомирі вирішили дати можливість всім бажаючим дітям, учням 2-5 класів, безкоштовно навчатися, розповіла начальник міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук:
"Ми формуємо невеликі групи, які будуть займатися в спорткомплексі "ФОК" з 13.00 до 16.00 години двічі на тиждень під керівництвом дитячих тренерів. Все це для того, щоб ми навчили дітей плавати, тим самим забезпечили і здоровий спосіб життя та заняття спортом, і звичайно безпеку поводження на воді. Адже статистика пригод на воді за участі дітей сумна, тому цими заняттями ми хотіли попередити подібні трагічні випадки".

Програма безкоштовних уроків з плавання стартує в березні місяці, а до кінця лютого в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту чекають від шкіл заявки з інформацією, скільки дітей виявили бажання відвідувати басейн.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: