Житомирщина налагоджує зв’язки з Вінниччиною у сфері регіонального розвитку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирщина налагоджує зв’язки з Вінниччиною у сфері регіонального розвитку

Автор: news_maker от 22-02-2017, 16:00, Переглядів: 694

Житомирщина налагоджує зв’язки з Вінниччиною у сфері регіонального розвитку

Як співпрацювати з міжнародними організаціями та фондами, створювати та реалізовувати проекти у сфері розвитку регіонів – обговорили сьогодні, 22 лютого, представники обласної влади Житомирщини та Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави».

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута зазначив, що така співпраця між областями є запорукою регіонального розвитку у нашій державі: «Багато років усі процеси були централізовані. І децентралізація сьогодні – це не лише розвиток сіл, селищ, громад. Важливо будувати регіональні зв’язки, і тут ми спільно можемо показати гарний приклад».

На Вінниччині Агенція регіонального розвитку розпочала свою роботу у червні минулого року. За словами в.о. директора Агенції Валерія Нікітюка, це один із тих вдалих та надзвичайно ефективних інструментів, які зараз Україна переймає з європейської практики, тому що така агенція – це одночасно ефективний інструмент децентралізації, регіональної політики та виходу на зовнішньоекономічні зв’язки.

На сьогодні Агенція регіонального розвитку на Житомирщині шукає керівника (хедхантера) та менеджерів.

У рамках заходу експерти провели для учасників презентації доступних інструментів регіонального розвитку, таких як ДФРР, міжнародні та місцеві конкурси, програми та стратегії, розглянули польський досвід розбудови громад.

Основний акцент тренінгу був зроблений на заповненні проектних заявок як інструменту розвитку громади.Житомирщина налагоджує зв’язки з Вінниччиною у сфері регіонального розвитку
Житомирщина налагоджує зв’язки з Вінниччиною у сфері регіонального розвитку
Житомирщина налагоджує зв’язки з Вінниччиною у сфері регіонального розвитку

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: