У Житомирі затвердили план зонування та погодили розроблення проекту зміни меж міста » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі затвердили план зонування та погодили розроблення проекту зміни меж міста

Автор: news_maker від 5-04-2017, 12:32, переглядів: 541

У Житомирі затвердили план зонування та погодили розроблення проекту зміни меж міста

Відповідне рішення прийняли депутати, під час сесії Житомирської міської ради 4 квітня.
«План зонування території встановлює функціональне призначення та вимоги до забудови окремих територій. Спрощує процедуру оформлення нових земельних ділянок, визначає їх можливе цільове призначення», - пояснює головний архітектор міста Євгенія Черкасова.
План зонування розроблений не тільки на межі міста, а й на території, які, у перспективі, планують приєднати до території міста.
«Після того як ми затвердили генплан міста, ми обов’язково мали затвердити зонування. Однією з найголовніших складових плану зонування є те, що Бульвар визначений, як зона рекреації, що унеможливлює подальшу його забудову»,- розповідає міський голова Сергій Сухомлин.
Окрім плану зонування депутати підтримали рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо зміни меж міста.
«Місто має мати перспективу розвитку. Наразі площа індустріального парку становить 24,7 га – ця земельна ділянка вже майже вся зайнята інвесторами. Найближчим часом ми плануємо приєднати ще 10 га і після чого вільними залишаться лише земельні ділянки Міністерства оборони або землі «запасу». Тому зараз необхідно прийняти рішення для того, щоб збільшити межі міста, абсолютно не утискаючи інтереси найближчих сільських рад», - зазначив Сергій Сухомлин.
Після того, як буде розроблений проект щодо встановлення (зміни) меж міста він має бути підтриманий Житомирською обласною радою та затверджений Верховною Радою України.
«Першим кроком у цьому процесі є дозвіл міської ради. Для того, щоб змінити межі міста потрібно розробити необхідну документацію, пройти процес погодження, а потім затвердити», - додала Євгенія Черкасова.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: