Вже 170 випускників Житомирщини хочуть обрати військову професію » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Вже 170 випускників Житомирщини хочуть обрати військову професію

Автор: news_maker от 12-04-2017, 15:46, Переглядів: 732

Вже 170 випускників Житомирщини хочуть обрати військову професію

Вже понад 170 цьогорічних випускників загальноосвітніх навчальних закладів Житомирщини виявили бажання пов'язати своє майбутнє зі Збройними Силами України. Вони звернулися до військкоматів за місцем реєстрації для отримання направлення на навчання до військових вишів. Про це нам повідомив В'ячеслав Томашевський, старший офіцер обласного військового комісаріату. Потенційні абітурієнти матимуть можливість отримати вищу військову освіту за державний кошт в 10-ти вузах України. У цих вишах готують офіцерів для повітряних сил та військ протиповітряної оборони, підрозділів танкових, механізованих та інженерних військ, високомобільних військ. Також там готують і військових журналістів, військових прокурорів, фахівців з інформаційно-пропагандистського забезпечення. Всі подробиці щодо порядку вступу до вищих військових закладів України майбутні абітурієнти можуть дізнатися у військкоматах за місцем приписки.

"У юнаків та дівчат, які планують навчатися у військових вишах, має бути повна загальна середня освіта, у юнаків має бути посвідчення про приписку, де визначено ступінь придатності до військової служби. Також до військового комісаріату за місцем реєстрації вони повинні дати копії паспорту та коду", – зазначає заступник керівника Житомирського об’єднаного військового комісаріату Олександр Негерей.

Також для отримання направлення на навчання до військових вишів майбутні абітурієнти мають надати до військкоматів документи про існуючі пільги.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: