Проекти "Бюджету участі 2016" знаходяться в процесі реалізації » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Проекти "Бюджету участі 2016" знаходяться в процесі реалізації

Автор: news_maker от 15-04-2017, 12:07, Переглядів: 1084

Проекти "Бюджету участі 2016" знаходяться в процесі реалізації

У 2016 році у Житомирі вперше був реалізований проект Бюджет участі.
Бюджет участі – це інструмент прямої демократії, за допомогою якого мешканці міста залучаються до розподілу частини міського бюджету. Простими словами «бюджет участі» – це можливість громади реалізовувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти.
У 2016 році житомиряни визначили 11 проектів-переможців серед яких:
«Мультиспортивний майданчик біля ліцею № 24»;
«Зменшення кількості безпритульних собак у Житомирі»;
«Польський цвинтар - історико-культурний музей-заповідник у місті Житомир»;
«Житомир – не смітник»;
«Чиста річка Кам’янка та благоустрій пляжної території»;
«Extrime park для занять Street work out»;
«Будівництво доріжки з твердим покриттям ФЕМ вздовж річки Кам’янки за течією від Богунського мосту для велопрогулянок, катання на роликах, пробіжок тощо»;
«Встановлення на зупинках карт-схем із графіком руху громадського транспорту»;
«Чистий відпочинок»;
«Проект заповідника парку «Замкова Гора Житомира – 1100»»;
«Островки здоров’я для всіх».
На реалізацію проектів з міського бюджету було виділено 1% від бюджету розвитку, що у 2016 році склало 9,1 мільйонів гривень.

Станом на квітень 2017 року проекти-переможці знаходяться на етапі реалізації.
По проекту, що зайняв перше місце «Мультиспортивний майданчик біля ліцею № 24», ведуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації (проектна організація ТОВ «Сервісний центр нерухомості»). Враховуючи те, що перед початком робіт на території ліцею необхідно провести зрізку та кронування дерев, а також корчування пеньків для будівництва спортивного майданчика, узгоджується графік робіт з КП «Зеленбуд».
«Після виготовлення проектно-кошторисної документації, позитивного експертного звіту та декларації на початок ремонтно-будівельних робіт буде складено графік виконання робіт», - розповідає начальник управління освіти Валентин Арендарчук.

З метою реалізації проектної пропозиції «Зменшення кількості безпритульних собак» розроблено календарний план, який узгоджено з автором проекту Мариною Хайнак. В рамках реалізації проекту була організована зустріч з засновником міжнародної бази даних animal-id.info Віктором Копачем стосовно проведення консультативної та роз’яснювальної роботи щодо ідентифікації, реєстрації тварин, створення муніципального реєстру на основі сервісів animal-id.info у місті Житомирі. В рамках зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю між Житомирською міською радою та ГО «Міжнародні системи реєстрації».
КП «Центр захисту тварин» міської ради зареєстровано у системі ProZorro. На даний час проводиться процедура закупівлі мікрочіпів, у кількості 5000, та сканерів для проведення електронної ідентифікації тварин. Проведення ідентифікації мікрочіпів безпритульних та власницьких собак планується на травень-грудень 2017 року.

З метою забезпечення реалізації проектної пропозиції бюджету участі «Житомир не смітник» КП «АТП 0628» міської ради було проведено відкриті торги на закупівлю сміттєзбірних майданчиків для роздільного збору побутових відходів.
«За результатами проведених торгів визначено переможця з якими на даний час вирішується питання укладання відповідного договору», - зазначив в.о. начальника управління житлового господарства Андрій Оніщенко.
Водночас КП «АТП 0628», в рамках реалізації проектної пропозиції бюджету участі «Чистий відпочинок», заплановано у квітні 2017 року провести закупівлю сміттєзбірних контейнерів та замовити для виготовлення сміттєзбірні майданчики, після виготовлення яких буде проведено їх влаштування у попередньо визначених погоджених місцях.
«Остаточне завершення реалізації проектів «Чистий відпочинок» та «Житомир не смітник» попередньо заплановане на кінець квітня 2017 року», - додає Андрій Оніщенко.

В рамках реалізації проекту «Встановлення на зупинках карт-схем із графіком руху громадського транспорту» був розроблений календарний план. Наразі відбуваються доопрацювання щодо конструкцій. Встановити карти-схеми планують до 31 жовтня 2017 року.

Щодо інших проектів то наразі ведуться перемовини між виконавчими органами з авторам проектних пропозицій та розпочинаються роботи над проектно-кошторисною документацією.
Нагадаємо, що наразі триває подача проектних пропозицій Бюджету участі 2017. Подача проектів здійснюється на сайті http://gromada.zt-rada.gov.ua/.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: