П’яту річницю діяльності відзначив Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

П’яту річницю діяльності відзначив Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Автор: news_maker от 24-05-2017, 13:07, Переглядів: 676

П’яту річницю діяльності відзначив Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

П’яту річницю діяльності відзначив 22 травня Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради.

Центр надає комплексну допомогу дітям різних захворювань, що призводять до соціальної дезадаптації. За час існування центру реабілітаційними послугами охоплено 292 дитини. У центрі застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного обладнання.

У закладі створені необхідні умови для реабілітації та виховання. Тут діти почувають себе комфортно, затишно, покращують фізичний стан, розкривають свої здібності, здобувають навички поведінки в побуті, спілкування з однолітками, знаходять сили і бажання радіти життю, і бути такими як інші.

«Завданням центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів є надання психолого-педагогічної, фізичної, соціальної реабілітації. Житомиряни, чиї діти мають статус дитини інваліда та потребують особливих форм соціальної реабілітації, звертаються сюди за допомогою», – зазначає заступник міського голови Матвій Хренов.

На сьогодні центр відвідує 94 дитини з обмеженими можливостями. Це діти від 2 до 18 років із церебральним паралічем, синдромом Дауна, аутизмом, розумовою відсталістю, епілепсією, генетичними захворюваннями, затримкою психічного чи фізичного розвитку. Фахівці центру надають їм послуги з психологічної, педагогічної, логопедичної корекції, масажу, лікувальної фізкультури, логопедичного масажу, соціально-побутової адаптації, фізіотерапевтичні послуги.

Головні зусилля колективу концентруються на процесі комплексної соціальної реабілітації, пошуку нових ефективних форм та методів розв’язання складної проблеми – дитячої інвалідності.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у 2017 році отримав 221,6 тис. грн з бюджету розвитку міста. Ці кошти спрямовані на придбання сучасних крісел-вертикалізаторів, програмного забезпечення «ТІМОКО» для покращення просторової координації дітей з особливими потребами.

П’яту річницю діяльності відзначив Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: