На стадіоні «Полісся» виконано 70% робіт » Новини Житомира
 
 


На стадіоні «Полісся» виконано 70% робіт

Автор: news_maker від 13-06-2017, 19:36, переглядів: 1 195

На стадіоні «Полісся» виконано 70% робіт

Близько 70% робіт з реконструкції Центрального стадіону «Полісся» у м. Житомир вже виконані.

Про це повідомив директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Роман Щебетов.

«На футбольному полі вже повністю виконані роботи по дренажу та водовідведенню. Проведена підготовка для влаштування системи автоматичного поливу. Упродовж цього тижня підрядник приступить до монтажу системи. Після цього буде здійснено влаштування нового трав’яного покриття. На місці бігових доріжок виконані всі роботи для влаштування асфальтобетону та в подальшому – резинового покриття. Загалом роботи з реконструкції футбольного поля на стадіоні «Полісся» виконані на відсотків 70. Крім цього, плануємо облаштувати під’їзні шляхи та місця для парковки, озеленення території, влаштування пішохідних доріжок», – розповідає Роман Щебетов.

Директор департаменту наголошує, що в цьому році для відновлення футбольного поля вже використано 180 тис. грн з обласного бюджету. Нещодавно Кабінет Міністрів затвердив розподіл коштів Державного фонду регіонального розвитку, відповідно до якого у 2017 році на реконструкцію футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону «Полісся» виділяється близько 15 млн грн у співфінансуванні з місцевим бюджетом.

Також продовжуються роботи на західній трибуні стадіону «Полісся».

«Цьогоріч з державного та обласного бюджетів на реконструкцію західної трибуни стадіону виділено близько 5 млн грн – це кошти для завершення робіт з підсилення самої трибуни, ремонт у манежі та зовнішніх туалетів, вхідної арки», – зазначає Роман Щебетов.

У 2016 році за 3 млн 158,9 тис. грн на стадіоні «Полісся» відновили та підсилили залізобетонні конструкції трибуни з зовнішнього боку, влаштували вентиляцію, провели протипожежні заходи у підтрибунних приміщеннях, розпочали ремонт зовнішніх туалетів.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: