Депутати погодили збільшення розміру премії ім. Івана Огієнка до 10 тисяч гривень » Новини Житомира
 
 


Депутати погодили збільшення розміру премії ім. Івана Огієнка до 10 тисяч гривень

Автор: news_maker від 21-06-2017, 18:57, переглядів: 1 102

Депутати погодили збільшення розміру премії ім. Івана Огієнка до 10 тисяч гривень

Переможці Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка, яка присуджується щорічно у 5-ти номінаціях, отримуватимуть грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень, а загальний фонд премій становитиме 50 тис. грн.

Відповідну пропозицію управління культури ОДА підтримали сьогодні, 21 червня, депутати обласної ради під час засідання комісії з питань бюджету і комунальної власності.

«З такою пропозицію до нас звернувся комітет із присудження премії. На сьогоднішній день сума премії нижча, ніж мінімальна заробітна плата. Тому враховуючи актуальність та соціальну важливість премії, її розмір варто збільшити з 3 до 10 тисяч гривень», – зазначила заступник начальника управління культури ОДА Світлана Дзядевич.

Також депутати запропонували звернутися до Кабінету Міністрів України, аби грошова винагорода виплачувалася із державного бюджету, а не обласного, так як це премія всеукраїнського рівня.

Нагадаємо, у цьому році вже нагородили лауреатів премії.

Довідково. Премія присуджується за заслуги у розвитку національної духовної культури, утвердження української державності, міжнаціональної та міжконфесійної злагоди у номінаціях: «Література», «Мистецтво», «Освіта», «Наука», «Громадська, політична та духовна діяльність».

Премія присуджується особам або групам осіб незалежно від місця проживання, національності, статі, віросповідання, расової приналежності, стану здоров’я, громадянства. Премія може присуджуватись посмертно, якщо померлий кандидат у лауреати висувався за життя. Премія, присуджена групі осіб, розподіляється рівними частинами між усіма лауреатами.

Право висунення претендентів на здобуття Премії належить осередкам Всеукраїнського товариства Івана Огієнка, творчим спілкам, громадським об’єднанням, установам, організаціям, науковим, освітнім, культурним, церковним закладам, що діють як в Україні, так і за її межами. Також право на висунення претендентів на здобуття Премії мають лауреати попередніх років за умови, що вони не входять до складу комітету з Огієнківської премії відповідного року.

Депутати погодили збільшення розміру премії ім. Івана Огієнка до 10 тисяч гривень
Депутати погодили збільшення розміру премії ім. Івана Огієнка до 10 тисяч гривень

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: