У Житомирі хочуть перевірити успішність "шлюбів за добу" » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі хочуть перевірити успішність "шлюбів за добу"

Автор: news_maker от 27-06-2017, 15:19, Переглядів: 831

У Житомирі хочуть перевірити успішність "шлюбів за добу"

Про це розповів начальник Головного територіального управління юстиції в Житомирській області Олександр Грабар. За його словами, з початку березня, відколи цей пілотний проект реалізовується у Житомирі, укладено більше сотні таких "швидких шлюбів". Тепер цікаво дізнатися про якісні, так би мовити, результати, каже Олександр Грабар:
"Я обов'язково попрошу своїх співробітників виключно в межах чинного законодавства провести моніторинг, скільки ж таких шлюбів є успішними на сьогоднішній день. Щоб не було так, знаєте, що сьогодні прийняли таке спонтанне рішення, уклали шлюб, а потім через місяць, три місяці, півроку передумали, не зійшлись характерами. Тому обов'язково моніторинг ми проведемо. Я думаю, що такий моніторинг зробить і Міністерство юстиції і ми цю інформацію обов'язково оприлюднимо, кому це буде цікаво".

Пілотний проект "шлюб за добу" стартував минулого року в Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі та Сєвєродонецьку, А вже цього року розпорядженням Уряду його поширили ще на вісім міст, в тому числі, Житомир.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: