У Житомирі презентували книгу Василя Піддубного «Холодне серце» » Новини Житомира
 
 


У Житомирі презентували книгу Василя Піддубного «Холодне серце»

Автор: news_maker від 29-06-2017, 17:24, переглядів: 1 251

У Житомирі презентували книгу Василя Піддубного «Холодне серце»

Історичну повість з елементами фольклору та містики «Холодне серце», авторства учасника АТО Василя Піддубного сьогодні, 29 червня, презентували в Домі української культури.

«Це історія про кохання, яка тісно переплітається із історією України часів Хмельниччини. Будучи солдатом, я, на свій сором, зрозумів, що мало знаю історію своєї країни. А на війні я черпав інформацію та знайшов приклади для героїв повісті, які, на диво, органічно лягли в основу написаного», - поділився Василь Піддубний, автор книги.

На презентацію видання прийшли побратими та друзі автора, які підтримували його на війні і сьогодні стали першими читачами історичної повісті. Гроші на друк Вались Піддубний збирав самостійно, хоча значно допомагали і видавництво, яке сприяло реєстрації книги, і побратими із організації «Атошник», які допомогли із презентацією.

«Сьогодні у суспільстві є стереотипи щодо атовців. Нібито ветерани не можуть знайти собі місце у цивільному житті, нібито ми постійно беремо участь у мітингах, перекриттях та політично заангажовані. А сьогодні ми презентуємо книгу нашого побратима. Цим ми доводимо, що воїни мають сили відновлюватись та творити», - наголосив Віктор Камлук, голова громадської організації «Атошник».

Книга описує життя козака Радко, який в Карпатських горах закохується у дівчину, але через перипетії історії змушений боротись за своє кохання та свою Батьківщину. Це твір має свій стиль та правила, які тримають розповідь на тонкій межі фантазії та реальності.

Ідею презентації подав журналіст Військового телебачення Олександр Райковський, адже це приклад не лише реабілітації ветеранів, а засіб пропаганди історії України.

«Кожен солдат, читаючи цю повість, в образі героїв може побачити себе. Історія України – це історія окремих людей, які віддавали найцінніше на вівтар свободи батьківщини», - розповів Олександр Райковський, журналіст Військового телебачення України.

Всього в друк вийде 106 примірників книги «Холодне серце», які можна буде знайти в бібліотеках та книгарнях Житомира.

У Житомирі презентували книгу Василя Піддубного «Холодне серце»

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: