Музей космонавтики не буде платити за неякісну реконструкцію » Новини Житомира
 
 


Музей космонавтики не буде платити за неякісну реконструкцію

Автор: news_maker від 29-06-2017, 18:04, переглядів: 915

Музей космонавтики не буде платити за неякісну реконструкцію

Позицію прокуратури Житомирської області та музею космонавтики ім. С.П. Корольова щодо незаконності вимог НВА «Житомирський моноліт» про стягнення 736 тис грн боргу за виконання робіт, які не відповідають вимогам проектно-кошторисної документації, проведених під час реконструкції приміщення, підтримано Вищим господарським судом України.

Таким чином, рішенням господарського суду Житомирської області, залишеним без змін постановою Рівненського апеляційного господарського суду, визнано законним, чим попереджено стягнення із обласного бюджету майже 740 тис грн.

Йдеться про те, що у лютому 2015 року НВА «Житомирський моноліт» заявлено до суду позов про стягнення 736 тис грн боргу за договором підряду за виконання робіт, які не відповідають раніше затвердженій проектно-кошторисній документації, під час реконструкції та розширення приміщення музею космонавтики ім. С.П. Корольова.
Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради заснований на спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області і перебуває в управлінні Житомирської обласної ради. Відповідно до статуту, є неприбутковим закладом, який фінансується за рахунок коштів обласного бюджету.

Прокуратура Житомирської області, з метою захисту економічних та майнових інтересів територіальних громад сіл, селищ, міст області та комунальної установи, здійснила вступ у розгляд справи на стороні Музею.

Судами першої та апеляційної інстанцій підтримано позицію прокуратури і музею та відмовлено «Житомирському моноліту» у задоволенні позовних вимог.
Вищим господарським судом України також відмовлено позивачу у задоволенні безпідставних вимог.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: