На честь бійців, що віддали своє життя під час проведення антитерористичної операції на східних кордонах України, 1 липня в Баранівці на площі Волі урочисто відкрили пам'ятний знак "Героям АТО". Пам'ять героїв, котрі віддали своє життя за цілісність і неподільність нашої держави, присутні вшанували хвилиною мовчання. Право відкрити пам’ятний знак було надане учасникам АТО. Після чого до пам'ятника поклали квіти, а представники релігійних конфесій освятили його та помолилися за загиблих воїнів і мир та добробут в Україні. Найменше, що ми можемо зробити для загиблих земляків героїв антитерористичної операції – це увічнити їх пам’ять, вклонитися батькам, які виховали мужніх синів та своєю відданою працею щоденно наближати перемогу. Сподіваємось, що цей пам'ятний знак буде тим місцем, де завжди будуть свіжі квіти, і куди завжди приходитимуть люди, щоб вшановувати пам'ять всіх тих, хто загинув за нашу з вами волю і незалежність.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...