Депутати виділили 7 мільйонів гривень на встановлення 250 теплових лічильників » Новини Житомира
 
 


Депутати виділили 7 мільйонів гривень на встановлення 250 теплових лічильників

Автор: news_maker від 5-07-2017, 11:01, переглядів: 1 026

Депутати виділили 7 мільйонів гривень на встановлення 250 теплових лічильників

Депутати Житомирської міської ради виділили 7 мільйонів гривень на встановлення 250 теплових лічильників у багатоквартирних будинках.

Про це на брифінгу повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми плануємо до кінця року встановити теплові лічильники на 75% житлових будинків. Це дозволить економити 12-14% коштів за використанні енергоносії. Також встановлення на будинках теплових лічильників дозволить житомирянам подавати заявки на компенсацію витрат по комплексному утепленню будинків. Держава компенсує від 40 до 70% грошей на утеплення», - казав Сергій Сухомлин».

Тепловий лічильник дозволяє сплачувати лише за фактично спожиту теплову енергію. Тож, якщо у будинку впроваджуються енергозберігаючі заходи (утеплення стін та перекриття, заміна вхідних дверей у під'їзді, заміна вікон на сходових клітках тощо), то лише тепловий лічильник дозволить зафіксувати зменшення кількості спожитої теплоти і, відповідно, оплати за послуги опалення. Без встановлення теплового лічильника впровадження енергозберігаючих заходів не принесе бажаного фінансового зиску.

За допомогою теплового лічильника можна також контролювати параметри теплоносія (води, що циркулює в опалювальних приладах).

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: