На Житомирщині прикордонники затримали 3 громадян, які мали намір порушити державний кордон » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині прикордонники затримали 3 громадян, які мали намір порушити державний кордон

Автор: news_maker от 8-07-2017, 16:11, Переглядів: 859

На Житомирщині прикордонники затримали 3 громадян, які мали намір порушити державний кордон

Вчора прикордонниками відділу «Копище» Житомирського загону було виявлено трьох осіб без документів, які збирали ягоди та мали намір незаконно перетнути державний кордон. Правопорушниками виявились громадяни України жителі прикордонного населеного пункту 19-ти, 23-ох та 24-ох років.
Наразі за знаходження в прикордонній смузі без документів, що засвідчують особу, правопорушників притягнуто до відповідальності, а за спробу незаконного перетину кордону складено адміністративні документи рішення за якими буде приймати суд.
Лише за останні два тижня прикордонниками Житомирського загону було повернуто від державного кордону під час збору дикоросів 215 осіб 10 з яких діти, притягнуто до адміністративної відповідальності 2 особи.
Держприкордонслужба України черговий раз застерігає громадян бути уважними під час збору ягід та грибів з метою недопущення незаконного перетину державного кордону України.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: