Недільна мряка, морозець і, як наслідок, доволі слизькі дороги, а також причини, про які стане відомо дещо пізніше, призвели до аварії на вулиці Леніна, неподалік від її перехрестя з Куйбишева. При чому аварії не простої, а потрійної. Однією з версій ДТП стала наступна: білий «Opel» прямував у напрямку залізничного переїзду. З невідомих поки що причин, іномарку почало «водити» проїзною частиною. Це призвело до її зустрічі з «Daewoo», що рухалася у зустрічному напрямку. Та цим пригода не обмежилася. Третім її учасником став червоний «Жигуль», водію якого нічого не залишалося, як припечататися до задньої частини «Daewoo». Хто є винуватцем аварії і чи має до неї відношення ВАЗ, який у цей час скромно стояв на узбіччі, а перед зіткненням виїжджав із заправки, встановлюватимуть місцеві фахівці з Державтоінспекції.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...