За ухилення від призову жителя Баранівки притягнуто до кримінальної відповідальності » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

За ухилення від призову жителя Баранівки притягнуто до кримінальної відповідальності

Автор: news_maker от 18-07-2017, 11:01, Переглядів: 1046

За ухилення від призову жителя Баранівки притягнуто до кримінальної відповідальності

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом відмови від призову на військову службу у Збройні Сили України, за ст. 335 КК України.
Вироком Баранівського районного суду жителя м. Баранівка визнано винним в ухиленні від призову на строкову військову службу та затверджено угоду про визнання винуватості з призначенням покарання у виді 2 років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік.
Установлено, що 20-річний житель м. Баранівка, який перебуває на військовому обліку та є військовозобов’язаним, категорично відмовився від призову на військову службу у Збройні Сили України. Його дії кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України - ухилення від призову на строкову військову службу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, за процесуального керівництва Новоград-Волинської місцевої прокуратури, проводилося місцевими органами Національної поліції.
Наразі вирок суду набув законної сили.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: