Статистики розповіли, в яких районах Житомирщини жителі найстарші за віком, а в яких – наймолодші » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Статистики розповіли, в яких районах Житомирщини жителі найстарші за віком, а в яких – наймолодші

Автор: news_maker от 21-07-2017, 19:58, Переглядів: 1264

Статистики розповіли, в яких районах Житомирщини жителі найстарші за віком, а в яких – наймолодші

В 2017 році в загальній структурі населення Житомирщини за статтю відзначається чисельна перевага жінок. Їх частка складає 54 % від загалу. Тобто, на кожну одну тисячу жінок припадає 868 чоловіків. Разом з тим слід зауважити, що співвідношення статей з віком змінюється. Серед новонароджених на 1000 дівчаток на початок року припадало 1070 хлопчиків, при переході до молодих вікових груп співвідношення хлопців та дівчат зрівнюється, а, починаючи з 38-річного віку, спостерігається кількісна перевага жінок, яка особливо гостро відчувається серед довголітніх людей. Адже у віці 80 років і старших жінок утричі більше, ніж чоловіків, а серед довгожителів області у віці 100 років і старше – 255 жінок і лише 25 чоловіків. Щодо середнього віку населення області, то ця цифра становить 40,5 років.
В головному управлінні статистики проаналізували, населення яких районів є найстарішим:
"Найстарішими жителями області є мешканці Ружинського району – їх середній вік становить майже 44 роки, а наймолодшими – Олевського району – 37 років. Серед міст обласного значення наймолодшим є населення міста Житомира – 39,5 років, а найстаршим – Бердичева – майже 42 роки", - озвучила дані по області начальник Головного управління статистики в Житомирській області Галина Пашинська.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: