Про це на колегії департаменту фінансів облдержадміністрації сказав директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Сергій Гаращук. Він наголосив, що проблема дуже серйозна і назвав ситуацію кризовою:
"По охороні здоров'я – кризова ситуація, не вистачає на три місяці на оплату парці. Можливо, можна говорити про невідповідність мережі, можливо, треба робити якісь аналітичні зрізи, дивитися, все-таки, це обласний центр, купа закладів охорони здоров'я обласного рівня, можливо, десь дублюються і ефективно не використовуються мережеві ці речі. Але насправді навіть якби ми всю субвенцію медичну спрямували на виплату заробітної плати, навіть і цього б не вистачило".
Недостатність коштів складає понад 60 мільйонів гривень і в місті вважають, що це виключно борг держави, тому працюють в цьому напрямку саме з центральними органами влади:
"Ми будемо працювати з міністерством охорони здоров'я і це вже робимо, відбулося наближення призначень. Тому що це проблема виключно міністерства охорони здоров'я і що б там не говорив заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк, що "бачили очі, що купляли", то ми, виявляється, винні в цьому. Вибачте, це державна проблема і утворена державними органами, вони мають її вирішити. Коштів, ресурсів вільних в міському бюджеті на даний час немає", – зазначив директор департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Сергій Гаращук.