За тиждень в Житомирі планують провести першій офіційний підрахунок безпритульник собак » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

За тиждень в Житомирі планують провести першій офіційний підрахунок безпритульник собак

Автор: news_maker от 16-08-2017, 10:23, Переглядів: 679

За тиждень в Житомирі планують провести першій офіційний підрахунок безпритульник собак

Триватиме він впродовж двох днів. Старт о 7.00 годині ранку 25 серпня і до 9.00 години ранку 27 серпня. Про це пише КП "Центр захисту тварин" Житомирської міськради на своїй офіційній сторінці в Фейсбуці.
Зокрема, у повідомленні йдеться, що даний підрахунок необхідний для розуміння реальної ситуації у м. Житомирі щодо фактичної кількості безпритульних собак, для моніторингу та аналізу роботи новоствореного КП "Центр захисту тварин" щодо впровадження системи відлову-стерилізації-вакцинації-прилаштування/відпуску собак, а також для подальшого раціонального планування роботи у цьому напрямку.
Підрахунок відбуватиметься за спеціальною методикою та на базі унікального програмного забезпечення для мобільних пристроїв, яке суттєво спрощує роботу волонтерів та координаторів.
За допомогою мобільного додатку волонтери зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину з GPS-міткою її перебування та додати візуальний опис. Долучитися до фіксації кількості безпритульних тварин в Житомирі запрошують всіх бажаючих.
Захід організовують КП "Центр захисту тварин" Житомирської міськради, ГО "Житомирська міська організація захисту тварин" та організація Animal-id.info UA.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: