33 порушення викрив Житомирський рибоохоронний патруль за минулий тиждень » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

33 порушення викрив Житомирський рибоохоронний патруль за минулий тиждень

Автор: news_maker от 16-08-2017, 10:32, Переглядів: 824

33 порушення викрив Житомирський рибоохоронний патруль за минулий тиждень

За минулий тиждень, Житомирський рибоохоронний патруль викрив 33 правопорушення, з них 6 – грубих порушень Правил рибальства та 21 правопорушення, пов’язане з незаконним виловом раків.
У правопорушників вилучено 112 заборонених знарядь лову та 23,7 кг незаконно добутих водних біоресурсів. Протиправними діями громадяни завдали збитків рибному господарству України на суму 4 861 грн.
Незважаючи на заборону лову раків, працівниками рибоохоронного патруля на р. Гуйва Житомирського району було затримано громадянина, який порушував дану заборону. Стосовно нього складено адміністративний протокол з одночасним вилученням знарядь лову – раколовки.
В той же день, знову було затримано цього правопорушника з новими забороненими знаряддями лову – сітками. Проте, завдяки оперативній роботі Житомирського рибоохоронного патруля порушнику не вдалось здійснити браконьєрство. Знаряддя лову вилучено.
Житомирський рибоохоронний патруль просить надавати інформацію щодо виявлених порушень правил рибальства чи незаконного збуту водних біоресурсів на телефон «гарячої» лінії: 0-800-50-52-50; (0412)24-57-81; 0674146074.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: