Мерія Житомира хоче укласти меморандум про поглиблення партнерських стосунків з Кутаїсі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Мерія Житомира хоче укласти меморандум про поглиблення партнерських стосунків з Кутаїсі

Автор: news_maker от 22-08-2017, 17:41, Переглядів: 790

Мерія Житомира хоче укласти меморандум про поглиблення партнерських стосунків з Кутаїсі

Проект рішення сесії "Про укладання Меморандуму про поглиблення партнерських стосунків у сферах культури, науки, освіти, спорту, економіки та діяльності місцевого самоврядування з містом Кутаїсі (Грузія)" розміщений на офіційному сайті міськради.
В тексті Меморандуму йдеться про бажання "відновити стосунки між містами-побратимами". Сферами співробітництва двох міст визначаються "економіка; освіта і наука; культура; сфера молоді і спорту; гуманітарні та соціальна сфери".
Співпраця може здійснюватися шляхом обміну інформацією та матеріалами з питань, що представляють взаємний інтерес; обмін візитами експертів, стажистів та офіційних делегацій. Передбачена також можливість обміну досвідом інженерів, архітекторів та інших фахівців; організація спільних заходів як то конференції, семінари, тренінги, культурні обміни, форуми за участю експертів та посадових осіб обох міст.
Меморандум про співпрацю має вступає в силу з дати його підписання і діяти впродовж десяти років.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: