У Житомирі представили нового керівника кримінального блоку поліції » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі представили нового керівника кримінального блоку поліції

Автор: news_maker от 30-08-2017, 19:15, Переглядів: 1345

У Житомирі представили нового керівника кримінального блоку поліції

30 серпня перший заступник Голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін у рамках робочої поїздки на Житомирщину представив особовому складу Головного управління Національної поліції в області нового заступника начальника ГУНП Сергія Крупєя. Полковник поліції віднині працюватиме по протидії криміналітету та боротьбі зі злочинністю.
Сергій Крупєй має багаторічний досвід роботи у підрозділах карного розшуку, де від рядового оперативника пройшов усі етапи служби до заступника начальника главку Київщини.
Оголошуючи наказ Голови Національної поліції України, В’ячеслав Аброськін сказав, що призначений керівник є досвідченим бойовим офіцером та розшуківцем, який, повернувшись на службу, працював у Северодонецькому відділі поліції на Луганщині, де проявив свій професіоналізм, принциповість та відповідальність.

Перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін окреслив низку конкретних завдань, що стояють перед поліцією, як регіону, так і України загалом:
- Люди повинні відчувати себе у безпеці і жодні кримінальні авторитети не мають впливати на ситуацію у нашій країні. Ми повинні служити та захищати, аби громадяни відчували нашу реальну допомогу. Тривають зміни у системі поліції, створюються нові підрозділи, йде реформування існуючих, поліпшується матеріально-технічне оснащення та заробітна плата поліцейських. Звісно, не все одразу відбувається, але це неминуче зробить нас кращими.

У свою чергу, Сергій Крупєй сказав, що знайомий та співпрацював з багатьма поліцейськими Житомирщини, очолюючи підрозділи кримінального блоку на Київщині. Відтак наявний досвід допоможе і у подальшій роботі.

Керівник ГУНП регіону В’ячеслав Печененко зазначив, що усі підрозділи поліції області працюють злагоджено, забезпечуючи публічну безпеку, правопорядок та протидіючи злочинності.

- Ми маємо протистояти ворогові не лише на кордонах України та в зоні АТО, а й ефективно боротися з криміналітетом усередині країни, - підсумував зустріч з особовим складом перший заступник Голови Нацполіції України.

Також В’ячеслав Аброськін вручив начальникові Новоград-Волинського відділу поліції Юрію Кононенку відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

У Житомирі представили нового керівника кримінального блоку поліції

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: