На Житомирщині незаконно продали земельні ділянки на яких розташований військовий полігон » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині незаконно продали земельні ділянки на яких розташований військовий полігон

Автор: news_maker от 1-09-2017, 12:16, Переглядів: 751

На Житомирщині незаконно продали земельні ділянки на яких розташований військовий полігон

Житомирською місцевою прокуратурою подано до суду чотири позови про скасування рішень органу місцевого самоврядування та визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки вартістю майже 7 млн грн. та повернення державі земель оборони, що належать до лісового фонду України.
За процесуального керівництва місцевої прокуратури у кримінальному провадженні щодо службового підроблення та зловживання службовим становищем службовими особами сільської ради Житомирського району (ч. 2 ст. 366, ч.2 ст. 364 КК України), встановлено підстави для представництва інтересів держави в суді.
Йдеться про те, що у 2008 році посадові особи Буківської сільської ради Житомирського району незаконно передали громадянам у власність 8 земельних ділянок загальною площею майже 3 га, вартістю, за попередньою оцінкою, майже 7 млн грн.
Зокрема, землю надано у порушення вимог Земельного та Лісового кодексів України, оскільки наділи відносяться до земель оборони, на яких розташований полігон військової частини, відповідно, вони не можуть перебувати у приватній власності.
До того ж, земельні ділянки відносяться до лісового фонду України.
На даний час позови перебувають на розгляді у Житомирському районному суді.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: