ЖДТУ виграв конкурс на підготовку магістрів державного управління » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

ЖДТУ виграв конкурс на підготовку магістрів державного управління

Автор: news_maker от 7-09-2017, 15:12, Переглядів: 982

ЖДТУ виграв конкурс на підготовку магістрів державного управління

Питання професійної підготовки державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування обговорили голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, його заступник Ярослав Лагута з головою Національного агентства України з питань державної служби Костянтином Ващенком та директором інституту професійних кваліфікацій Родіоном Колишком.

За словами керівника Нацагентства, наразі в умовах реформи децентралізації та перебудови системи державної служби і місцевого самоврядування постає питання професійного навчання посадових осіб.

«Цього року ми уклали контракти з-понад 40 вищими навчальними закладами України, на базі яких відкрито магістратури за програмою «Державне управління». У Житомирській області конкурс виграв Житомирський державний технологічний університет. Вже з цього навчального року у закладі почнуть підготовку магістрів у сфері публічного управління та адміністрування. Також тісно співпрацюємо з регіональними центрами підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Ми відчуваємо, що в умовах децентралізації, без постійного професійного навчання, перенавчання держслужбовців та посадових осіб на місцевому рівні буде важко виконувати ті завдання, що ставить Президент України», - зазначив Костянтин Ващенко.

Голова обласної ради наголосив на необхідності кваліфікованої підготовки посадових осіб в об’єднаних територіальних громадах.

«Зараз утворюються об’єднані територіальні громади, обираються голови, старости, депутати місцевих рад. Для виконання своїх функцій вони повинні мати відповідний рівень професійної підготовки, розуміти всі аспекти роботи на посадах. Кваліфіковані кадри у місцевому самоврядуванні – це запорука успішної реформи децентралізації та перспективного розвитку громад нашого регіону», - висловив свою думку Володимир Ширма.

Також на зустрічі обговорили питання професійно-технічної освіти, зокрема, стан ринку праці, фінансування тощо.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: