Міністерство освіти може передати на місця майно закладів профтехосвіти, але хоче гарантій » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Міністерство освіти може передати на місця майно закладів профтехосвіти, але хоче гарантій

Автор: news_maker от 22-09-2017, 09:35, Переглядів: 565

Міністерство освіти може передати на місця майно закладів профтехосвіти, але хоче гарантій

Міністерство освіти і науки України готове передати місцевим органам повноваження з управління професійно-технічними закладами, але майно та земельні ділянки передаватимуться лише з гарантіями, що вони не будуть перепрофільовані, приватизовані чи здані в довготривалу оренду. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання Комітету ВРУ з питань науки і освіти 20 вересня 2017 року, інформує сайт МОН.
"Як відомо, ми передали фінансування професійно-технічної освіти на місцевий рівень. Зараз деякі місцеві органи скаржаться, що разом з фінансовими повноваженнями вони не отримали повноважень щодо управління своїми закладами. На це я можу відповісти, що вже найближчим часом буде прийнята постанова КМУ, яка передасть на місця ці повноваження. Однак, хочу наголосити, що майно ПТНЗ ми передаємо за двох умов. Перше, має бути підготована відповідна документація, потрібна для цього процесу. Друге, ми передаватимемо приміщення та землю ПТНЗ лише якщо в рішення місцевої ради буде прописано гарантії, що майно та земля не зазнають перепрофілювання, не будуть приватизовані чи здані у довготривалу оренду. Ми вже мали досвід з повчальною приватизацією дитячих садків у 1990-ті. В результатами сьогодні ми потерпаємо від нестачі приміщень. Ми не маємо права повторювати ці помилки знову", – пояснила Лілія Гриневич.

В Житомирській області – 27 закладів профтехосвіти, 10 з них – у Житомирі.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: