Ремонт мосту у с. Рижани буде завершено вчасно » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Ремонт мосту у с. Рижани буде завершено вчасно

Автор: news_maker от 26-09-2017, 10:23, Переглядів: 581

Ремонт мосту у с. Рижани буде завершено вчасно

Підрядник ТОВ «Європлюсбуд» завершує роботи з будівництва мосту через р. Ірша у селі Рижани на автодорозі М-06. На об’єкті вже влаштовано асфальтобетонне покриття та ведуться роботи з бетонування конусів для укріплення схилів штучної споруди.

Про це повідомив начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА Роман Крисюк.

За його словами, підрядник вкладається у термін, який поставив голова ОДА Ігор Гундич під час огляду об’єкту у Хорошівському районі у червні цього року – до 1 листопада будівництво мосту у с. Рижани має бути завершено.

«Вже влаштовано покриття з асфальтобетону. Наразі ведуться роботи з бетонування конусів для укріплення схилів штучної споруди. Наступний етап –роботи з влаштування бар’єрного, перильного огороджень та покриття на тротуарах, влаштування освітлення на мосту», – зазначає Роман Крисюк.

Загальна вартість будівництва мосту в с.Рижани складає 5,8 млн гривень. Цього року з обласного бюджету вже виділено 500 тис. грн. З коштів державного бюджету, які надійдуть на ремонт доріг, планується виділити ще додатково 10% для завершення робіт на об’єкті.

Після завершення всіх робіт довжина мосту буде становити 66,80 м. Повна ширина - 13,40 м, в тому числі проїжджа частина - 9 м та два тротуари по 1,5 м.

Нагадаємо, що у липні експерти не виявили зауважень до будівництва мосту у с. Рижани.

Довідково: Автомобільна дорога «Від а/д М-06-Червоноармійськ-Нова Борова-Йосипівка» відноситься до доріг місцевого значення. Загальна довжина мосту – 66,8 м. Проект передбачає будівництво мосту трьох прольотного нерозрізного за схемою 21,0 + 24,0 + 21,0 м.

Ремонт мосту у с. Рижани буде завершено вчасно
Ремонт мосту у с. Рижани буде завершено вчасно

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: