Дорожньо-транспортна пригода сталася 11 жовтня близько 20.10 у смт Гришківцях. У результаті наїзду автомобілем травми отримав житель Бердичівського району. Поліцією розпочато досудове розслідування. За попередньою інформацією, водій автомобіля «ВАЗ-21154», 47-річний житель м. Бердичева, рухаючись у напрямку районного центру, скоїв наїзд на пішохода, 19-річного жителя с. Никонівки, який у цей час переходив дорогу по пішохідному переходу. У результаті ДТП пішохід отримав травми та був шпиталізований до реанімаційного відділення Бердичівської міськлікарні. Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ, поліція з’ясовує причини та обставини події.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...