У Житомирі знизили вартість проїзду у маршрутках » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі знизили вартість проїзду у маршрутках

Автор: news_maker от 13-10-2017, 11:23, Переглядів: 885

У Житомирі знизили вартість проїзду у маршрутках

13 жовтня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення щодо перевезень пільгових категорій населення в міських автобусних маршрутах загального користування у Житомирі.

Члени виконавчого комітету внесли зміни та доповнення в рішення виконавчого комітету від 16.05.2017 № 456 «Про встановлення вартості проїзду в міському громадському транспорті загального користування». А саме: вартість проїзду на міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху, становитиме 4 грн.

З 10.00 до 16.00 години встановлено в міських автобусних маршрутах загального користування міста Житомира час для перевезення пільгових категорій громадян, визначених чинним законодавством України.

Без часових обмежень залишається пільговий проїзд для учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО; інвалідів І та ІІ групи; дітей-сиріт; дітей-інвалідів та осіб, що їх супроводжують; ліквідаторів ЧАЕС І категорії; учасників бойових дій та інвалідів війни; дітей-інвалідів, яким встановлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою; дітей з багатодітних сімей.

Дане рішення може бути переглянуте після обладнання всіх транспортних засобів, на маршруті (-ах), визначених Договором (-ами) про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, автоматизованою системою оплати за проїзд (АСОП), відповідно до технічних умов наданих організатором та запуску АСОП». Дедлайн - 1 березня 2018 року.

Рішення виконавчого комітету набуває чинності з дня його оприлюднення у засобах масової інформації.

За дане рішення проголосували 14 членів виконавчого комітету із 18 присутніх.

Дане рішення набуває чинності з моменту оприлюднення в друкованних засобах масової інформації,тобто вартість проїздів у маршрутках буде 4 грн. на наступному тижні.

У Житомирі знизили вартість проїзду у маршрутках

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: